Grupa zakupowa

Stwórz Grupę Zakupową dla swojej społeczności. Zarabiaj i daj zarabiać innym.

Zbudujesz lojalną społeczność wokół swojej marki i uzyskasz stały dochód z ich zakupów.

Członkowie Grupy będą dostawać zwrot gotówki za zakupy u partnerów handlowych. Im większa Grupa i jej zgranie, tym wyższe premie i Twoje wynagrodzenie.

Rozliczenia na podstawie historii płatności są wygodne dla klientów, a Tobie pozwolą uzyskać i lepiej wykorzystać wiedzę o odbiorcach.

Tą metodą, we współpracy z bloggerami finansowymi, sprzedaliśmy ponad 450 mln zł lokat bankowych i wypłaciliśmy 300 tys. zł premii. Teraz startujemy w innych branżach.

Dla Ciebie

Dodatkowe, cykliczne przychody

Zaangażowanie i lojalność followersów

Wzrost wiedzy o Twojej społeczności

Dla followersów

Premie w gotówce

Brak kart lojalnościowych, kodów, itp.

Prosto, łatwo i przyjemnie

Jak to działa:

zakładasz Grupę Zakupową
Skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów.

zapraszasz followersów
Grupa działa pod Twoją marką.
To Ty dajesz korzyści followersom.

wybierasz akcje promocyjne
Atrakcyjne dla Twoich odbiorców.
I dające największe przychody.

wspierasz skuteczność promocji
Informujesz, kibicujesz, motywujesz.
Albo nie i premie sprzedają same.

członkowe Grupy kupują
Online lub w sklepach.
Wystarczy płatność kartą lub BLIKiem.

Ybanking rozlicza premie
Na podstawie historii płatności.
Wypłacamy premie i prowizję dla Ciebie.

Korzyści dla Ciebie

Będziesz otrzymywać prowizje za zakupy realizowane przez członków Twojej Grupy Zakupowej.

Grupa Zakupowa jest tworzona "na stałe". Będziesz regularnie otrzymywać propozycje akcji promocyjnych dla Twojej Grupy. Dzięki temu będziesz mógł zarabiać nie tylko na jednorazowej sprzedaży, ale też na lojalności względem danej marki.

Grupa Zakupowa jest Twoja. Ty decydujesz jakie promocje są do niej kierowane - czy są atrakcyjne dla kupujących i czy Tobie się to opłaca.

Rozliczanie rzeczywistych zakupów i mikrosegmentacja (opis poniżej) pozwalają uzyskiwać wyższe stawki niż przez afiliację i inne metody.

Akcje promocyjne dla Grupy nie będą Ci przeszkadzać w innych formach zarabiania.

Grupy Zakupowe dadzą Ci większą skuteczność niż w innych działaniach marketingowych.

Skuteczność przełoży się na wysokość Twoich przychodów.

Jednym z powodów skuteczności jest mikrosegmentacja - czyli kierowanie ofert partnera dostosowanych do poszczególnych osób. Np. do osób, które więcej wydają u konkurencji, nie kupili od kilku miesięcy, zarabiają więcej niż X zł.

Zobacz na stronę dla partnerów handlowych żeby zobaczyć jak to działa dla nich.

Możesz wykorzystać Grupy Zakupowe oraz rozliczanie na podstawie historii płatności do usprawnienia współpracy z posiadanymi partneramni

To lepsza metoda niż te, które stosujesz obecnie. Skontatkuj się z nami i dowiedz dlaczego.

Dając swoim followersom okazję do zarabiania będziesz zwiększał ich zaangażowanie i lojalność.

Grupy Zakupowe nie będą od Ciebie wymagały nachalnej sprzedaży czy promowania. Dobrze prowadzona Grupa będzie raczej zabawą w kupowanie i wykorzystaniem popularnej "grywalizacji".

Comiesięczne zwroty gotówki będą realizowane przelewem z użyciem nazwy Twojej Grupy. Dzięki temu będziesz się przypominać członkom z pozytywnym przekazem.

Rozliczenie premii odbywa się na podstawie historii płatności każdego członka Grupy. Używając Grupy Zakupowej uzyskasz wyjątkową wiedzę o Twojej społeczności (choć nie o poszczególnych osobach). Ich cechy, zwyczaje zakupowe, udział w portfelu poszczególnych marek, oraz inne informacje.

Będziesz mógł użyć tej wiedzy do innych swoich działań.

Im większą i bardziej zgraną Grupę zbudujesz, tym będziesz bardziej atrakcyjnym partnerem do akcji promocyjnych.

Dużym markom będzie zależało na pozyskaniu Twojej Grupy jako klientów oraz na utrzymaniu ich lojalności. To zwiększy zarówno zwroty gotówki jaki i Twoje wynagrodzenie.

Po uzyskaniu tzw. masy krytycznej Grupa zacznie rosnąć sama. Kolejni członkowe będą widzieli duże korzyści dla siebie i zaczną aktywnie dołączać do Twojej grupy oraz zapraszać znajomych.

Grupy Zakupowe Ybanking to duża innowacja, wykorzystująca Dyrektywę PDS2 Unii Europejskiej i nowoczesne narzędzia marketingowe oparte o wiedzy finansowej.

Możesz wypróbować to narzędzie w swoich działaniach, bez istotnego wysiłku. Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązania informatyczne, prawne i podatkowe. Przygotujemy dla Ciebie również propozycję strategii komunikacji do Twoich followersów.

Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów i założenia własnej Grupy Zakupowej.

Najczęściej zadawane pytania

Jest kilka różnic:

- rozliczanie rzeczywistej sprzedaży, co umożliwia wyższe prowizje

- zakup może nastąpić w sklepie stacjonarnym, lub nie być bezpośrednio powiązany z wizytą u Ciebie

- możliwość stosowania mikrosegmentacji, czyli docierania do grup odbiorców o określonych cechach

- przekaz bardziej „sexy” i z możliwością nienachalnego promowania

- możliwość wykorzystania tej formy marketingu do budowania lojalnej grupy odbiorców

- efekt kuli śnieżnej – motywacja dla członków grupy do zapraszania znajomych

Tak, premie wypłacamy na konta członków Grupy Zakupowej. Będą wypłacane automatycznie po przekroczeniu 25 zł.

Premie są naliczane automatycznie, na podstawie historii płatności z rachunku bankowego lub karty kredytowej klienta. Wymagane jest jedynie aby klient zapłacił kartą, przelewem, lub BLIKiem.

Każda akcja promocyjna ma swoje warunki premii dla klientów i prowizji dla twórcy Grupy Zakupowej. Będziesz je znał przed decyzją o uruchomieniu promocji.

Prowizję otrzymasz 4 tygodnie po zakończeniu akcji promocyjnej lub danego miesiąca. Okres ten jest związany z ewentualnymi reklamacjami i czasem na ich rozpatrzenie.

Importujemy dane z rachunków na podstawie dyrektywy PSD2. Łączymy się bankami przez Banqup sp. z o.o., posiadającą licencję Komisji Nadzoru Finansowego i dbającą o dopełnienie wszelkich procedur bezpieczeństwa.

Yfin S.A., właściciel Ybanking istnieje od 2015 roku, działając w branży finansowej. W zakupach grupowych sprzedaliśmy ponad 450 mln zł lokat bankowych. Znamy się na finansach i zabezpieczaniu danych finansowych, a jako Spółka Akcyjna odpowiadamy całym kapitałem za ewentualne straty.

Jeżeli masz nawiązaną współpracę z jakąś marką i chcesz tę współpracę „przepuścić” przez Grupy Zakupowe Ybanking i rozliczenia na podstawie rzeczywistych zakupów, to skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Oferujemy model współpracy bazujący na stałej opłacie za organizację rozliczeń, zostawiając Tobie resztę ustaleń i przychodów ze współpracy.

Ty wybierzesz jakie akcje będą dostępne dla Twojej grupy, na jakich warunkach i jak je będziesz promować. Bez Twojej zgody Ybanking nie będzie się kontaktował z klientami z Twojej Grupy Zakupowej.

Wyjątkiem są oferty dotyczące usług finansowych, którymi Ybanking bezpośrednio się zajmuje. W tym obszarze będziemy prowadzili marketing na rzecz własną i naszych partnerów. Szczegółowe zasady współpracy znajdują się w umowie.