Kupuj w internecie lub w sklepach stacjonarnych i otrzymuj zwrot gotówki.

Więcej i wygodniej niż w innych programach cashback.

Możesz korzystać sam lub w Grupie Zakupowej i kupować jeszcze taniej dzięki sile Grupy.

zarejestruj się na Ybanking
Bezpłatnie, możesz jedynie zyskać.
Skorzystaj też z innych usług Ybanking.

wybierz Grupę Zakupową
Możesz stworzyć lub dołączyć do Grupy Zakupowej i dostawać wyższe zwroty.

korzystaj z promocji
Kupuj w internecie lub stacjonarnie.
Wystarczy zapłacić kartą lub BLIKiem.

otrzymuj zwrot gotówki
Na podstawie historii płatności.
Bez kart lojalnościowych, kodów, itp.

Najczęściej zadawane pytania

Najwyższe zwroty otrzymasz na podstawie ofert dostosowanych do Twojego profilu i zainteresowań. Sklepy oferują wyższy cashback klientom, których można "podebrać" konkurencji, albo często kupują produkty danej kategorii, albo dawno nie niczego nie kupili, itp..

Zarejestruj się i sprawdź promocje dla Ciebie.

Jeżeli należysz do Grupy Zakupowej, to promocje będą dodatkowo dopasowane do zainteresowań jej członków i będą jeszcze wyższe. Po dołączeniu do Grupy zobaczysz aktualne oferty dla niej.

Tak. Możesz korzystać z Ybanking jak ze "zwykłego" programu cashback.

Otrzymywane premie są wtedy niższe, takie jak w innych programach cashback. Nie otrzymasz też zwrotu za zakupy w sklepach stacjonarnych.

Możesz udostępnić historię płatności od razu po rejestracji lub w dowolnym momencie korzystania z Ybanking.

Ybanking korzysta z Dyrektywy Unii Europejskiej PSD2. Na podstawie Twojej zgody licencjonowany podmiot może uzyskać informacje o historii rachunku z banku. Zgodę wyrazisz na stronie banku.

W żadnym momencie nie „dotykamy” Twoich pieniędzy. Przekazujemy tylko informacje między Tobą, a bankami z jakich korzystasz. Współpracujemy przy tym z Banqware sp. z o.o., Dostawcą Usług Płatniczych, posiadającym wymaganą licencję Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego.

Nie udostępniamy Twoich danych nikomu. Ani partnerom handlowym, ani twórcom Grup Zakupowych

To my naliczamy Twój cashback, a dla partnera handlowego pozostajesz anonimowy.

Do zachowania poufności i bezpieczeństwa Twoich danych zobowiązują nasz przepisy prawa. Złamanie ich jest zagrożone dotkliwymi karami. Nie opłaca się.

Zwrot gotówki wypłacamy na Twoje konto co miesiąc, po przekroczeniu 25 zł.

Tak, ale będziesz musiał wybrać „ważność” Grup. Jeżeli jakaś promocja będzie realizowana w obu Grupach, zwrot otrzymasz tylko z jednej, tej „ważniejszej”.

Wybieraj tylko Grupy zgodne z Twoimi zainteresowaniami, żebyś otrzymywał do Ciebie dopasowane promocje, z których będziesz chciał skorzystać. Administrator Grupy może usuwać nieaktywnych członków, jeżeli nie korzystają z promocji.

Specjalizujemu się w usługach finansowych. Na Ybanking możesz korzystać z rachunków bankowych w różnych bankach w jednym miejscu, importować i opłacać rachunki za usługi domowe, korzystać z narzędzi do oszczędzania.