Koszty i zniżki

Rejestracja, agregacja rachunków i korzystanie z supermarketów produktów są bezpłatne.

Usługi dodatkowe są płatne. Dzięki temu możemy wspierać Cię w zarządzaniu finansami i rekomendować najlepsze możliwe produkty dla Ciebie, a nie z najwyższymi prowizjami dla nas. Wolimy działać i zarabiać otwarcie niż dawać usługi za darmo, a zarabiać na prowizjach.

Sprawdź nas za darmo przez rok w promocji "Na start" i zobacz, że Twoje zyski będą znacznie wyższe niż opłaty. Później możesz skorzystać ze zniżek.

Możesz skorzystać z pakietu wszystkich usług oraz nielimitowanych przelewów i płatności rachunków lub korzystać z wybranych usług.

Pakiet usług

10,00 zł
miesięcznie

Zlecenia przelewów

0,20 zł
za zlecenie

Płatność rachunków

0,80 zł
za rachunek

Wirtualny doradca

6,00 zł
miesięcznie

Plany oszczędzania

1,00 zł
miesięcznie

Alerty BIK

2,00 zł
miesięczne

Po zakończeniu promocji "Na start" zniżki pozwolą Ci zmniejszyć opłaty.

Możesz całkowicie uniknąć opłat korzystając z Ybanking ze strony jednego z naszych partnerów. Listę partnerów, znajdziesz w części "Partnerzy".

Program partnerski

do 100%
zniżki

Zgody marketingowe

50%
zniżka

Dodatkowe promocje

do 100%
zniżki i więcej

Warunki zniżek

Zniżka za zgody marketingowe

Banki, portale społecznościowe, portale internetowe starają się o Twoje zgody na przetwarzanie danych i wykorzystanie do celów marketingowych. Jeżeli czasem udzielasz takich zgód, to na Ybanking też możesz to zrobić, ale u nas nie za darmo - otrzymasz zniżkę do 48 zł rocznie.

Warunkiem uzyskania zniżki jest udzielenie i nieodwoływanie zgód na działania marketingowe, w tym na analizy danych finansowych i profilowanie.

Konieczna jest też zgoda na przekazywanie danych do firm zewnętrznych, których już jesteś klientem - lista tych firm będzie dla Ciebie zawsze dostępna. Nie przekażemy tym firmom Twoich danych osobowych, ani kontaktowych. Przekażemy im jedynie dane, które pomogą im dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Na przykład informacje, że u ich konkurencji wydajesz więcej i warto zaoferować Ci lepsze warunki.

Dodatkowe promocje

Będziemy realizować dodatkowe promocje nagradzające Cię za aktywność, kupowanie produktów przez Ybanking, udostępnianie danych innym podmiotom. Będą one skierowane do wszystkich użytkowników lub do wybranych, na podstawie ich cech.

Przykładowa promocja, którą planujemy na pierwszy kwartał 2020: Jeden z dużych dystrybutorów energii jest skłonny zapłacić swoim klientom za informację czy mają inne nieruchomości, w których korzystają z innych dystrybutorów. Jeżeli z Twojej historii rachunku wynika, że jesteś klientem tego dystrybutora, to zaproponujemy Ci jednorazowe wynagrodzenie 12 zł za możliwość przekazania mu tej informacji wraz z wysokością rachunków za różne nieruchomości. W efekcie dostaniesz ofertę zmiany dostawcy energii na lepszych warunkach. Dla Ciebie same korzyści.