tagline background

OC Z PREMIĄ GRUPOWĄ

Premia do 30% składki OC dla grup bezpiecznych kierowców.

Więcej o Ypolisa

Stwórz grupę bezpiecznych kierowców i odbierz do 30% premii od składki OC.

Cena polisy OC zależy od wielu różnych czynników. Czasem mogą zaważyć takie rzeczy jak kolor samochodu albo to czy prawo jazdy masz 9 czy 11 lat.

My sięgamy po lepsze źródło informacji: po opinię znajomych i rodziny. Dobrze wiesz kto z Twoich znajomych jeździ jakby od tego zależały losy ludzkości, a z kim nie chciałbyś się spotkać na tym samym skrzyżowaniu.

Ubezpieczenie kupujesz przez porówywarkę Wygodnie.pl, u wybranego przez Ciebie ubezpieczyciela, z zachowaniem wszystkich zniżek. Ypolisa to dodatkowa premia do OC, które byłoby najlepsze także bez premii.

1

Kup OC przez Ybanking i Wygodnie.pl

W porównywarce Wygodnie.pl znajdziesz bardzo dobre oferty

big right arrow
2

Zbierz grupę bezpiecznych kierowców

Im większa grupa tym wyższa premia za bezpieczną jazdę

big right arrow
3

Odbierz do 30% premii

Jeżeli Twoja grupa nie będzie miała szkody, to otrzymasz premię do 30% składki

coins icon

Premie

Jak działa system premiowy?

Ypolisa to program premiowy w ubezpieczeniach komunikacyjnych OC dla grup bezpiecznych kierowców. Zaproś na Ybanking znajomych, którzy bezpiecznie jeżdżą i wskaż ich jako bezpiecznych kierowców.

Im większą grupę stworzysz, tym wyższą otrzymasz premię po zakończeniu ubezpieczenia. Uwaga: premia jest wypłacana jeżeli żadna osoba z Twojej grupy nie miała szkody. Do grupy na Ypolisa wybieraj znajomych, o których rzeczywiście wiesz, że bezpiecznie jeżdżą.

Możesz być biernym uczestnikiem Ypolisy, nie kupować ubezpieczenia w programie, a jedynie dawać korzyści znajomym. Jeżeli dostałeś/-aś zaproszenie, a Twoja polisa jeszcze się nie kończy, to mimo to zarejestruj się i daj znajomym szansę na premie za Twoją bezpieczną jazdę.

WYSOKOŚĆ PREMII ZaLEŻY OD WIELKOŚCI GRUPY

Premie Ypolisa

Najważniejsze cechy systemu premiowego Ypolisa

oc icon

Wybierasz ubezpieczenie optymalne dla Ciebie

free icon

Nie ponosisz żadnych kosztów ani ryzyka, zachowujesz swoje zniżki

discount icon

Otrzymasz premię do 30% składki za brak szkód

friends icon

Grupa bezpiecznych kierowców daje korzyści na lata

Informacje dodatkowe

Ubezpieczenia są sprzedawane we współpracy z wiodącą porównywarką cen Wygodnie.pl. Znajdziesz tam dobrą ofertę, wykorzystasz wszystkie swoje zniżki i dodatkowo możesz otrzymać premię za brak szkód. Ypolisa nie jest związana z żadnymi dodatkowymi kosztami, możesz tylko zyskać.

Znajomy wskazany przez Ciebie jako bezpieczny kierowca nie musi wskazać Ciebie. Ty budujesz swoją grupę, on/-a buduje swoją. Każdy otrzymuje premie za osoby wskazane przez siebie.

Nie musisz wskazywać wszystkich znajomych na Ybanking jako bezpiecznych kierowców. Premie z produktów bankowych są niezależne od Ypolisa.

Przy wypłacie premii sprawdzamy szkody osób z Twojej grupy w okresie obowiązywania Twojej polisy. Nie ma znaczenia jaki jest okres ubezpieczenia Twoich znajomych.

Do premii liczą się osoby wskazane przez Ciebie i zarejestrowane nie później niż 30 dni po zakupie polisy. Masz 30 dni na zachęcenie znajomych do rejestracji. Pamiętaj, że znajomi muszą się jedynie zarejestrować, nie muszą kupować polisy w tym czasie.

JAK PRZYSTĄPIĆ DO YPOLISA

Jak przystąpić
coins icon

Wypłata premii

Premie są wypłacane 30 dni po zakończeniu polisy.

Wypłata następuje jeżeli Ty i żadna z osób w Twojej grupie nie miała szkody OC

Twoje premie nie wpływają na premie znajomych, każdy buduje swoją grupę bezpiecznych kierowców.

lock icon

Poufność i bezpieczeństwo

Ybanking (Yfin S.A.) nie jest agentem ubezpieczeniowym. Sprzedażą polis zajmuje się Wygodnie.pl. Ubezpieczenia są standardowe i nie ulegają żadnym zmianom w związku z Ypolisa.

tick iconPrzeszliśmy weryfikację bezpieczeństwa przez współpracujące banki.

tick iconSerwer jest zabezpieczony szyfrowaniem.

tick iconBaza danych jest zgłoszona do GIODO i zabezpieczona zgodnie z wymogami ustawy.

Nie informujemy znajomych o tym kto miał szkodę OC. Wybieraj znajomych, z którymi możesz się wymieniać takimi informacjami.

W celu uczestnictwa w Ypolisa musisz wyrazić zgodę na wymianę informacji pomiędzy Wygodnie.pl sp. z o.o. oraz Yfin S.A., a także na weryfikację Twoich szkód komunikacyjnych.